• Доставка по всій Україні
  • Найкращі світові бренди
  • Тільки оригінальна продукція
  • 0 800 502 193

пн-пт 9:00-20:30; сб-нд 10:00-18:00

Доставка

Способи доставки

У нашому магазині можливі кілька варіантів доставки :

  • Адресна кур'єрська доставка по всій Україні
  • Доставка до складу «Нова Пошта » по всій Україні
  • Самовивіз з Центру обслуговування клієнтів у м.Києві.

Кур'єрська доставка до дверей

Доставка проводиться по всій Україні до Ваших дверей кур'єрами компанії « Автолюкс ». Терміни доставки становлять від 1 до 7 днів з моменту відправлення Вашого замовлення. Вартість адресної кур'єрської доставки складає 25 грн. Вартість адресної доставки по м.Києву також становить 35 грн.
По місту Києву можлива доставка суміжних розмірів для примірки.
Також Ви можете замовити суміжні розміри для примірки в Центрі обслуговування клієнтів.

Доставка до складу "Автолюкс"

Доставка до складу "Нова Пошта " можлива по всіх відділеннях в Україні . Терміни доставки становлять від 2 до 7 днів з моменту відправлення Вашого замовлення. Вартість доставки складає 25 грн.

Самовивіз

Ви можете забрати товар самостійно у Центрі обслуговування клієнтів, за адресою: м.Київ , вул. Лугова , 12 , інтернет - магазин " MD- Fashion" . Видача замовлень, оплачених  карткою  на сайті проводиться тільки при наявності документа , що засвідчує особу.

Строки зберігання замовлення складають 5 календарних днів. Якщо замовлення не буде забрано в зазначені строки, то воно буде розформоване і  відправлене на склад.

Замовити для примірювання, без попередньої  оплати, Ви можете до 5 одиниць товару. Замовити  більш 5 одиниць товару для примірювання в Центрі обслуговування клієнтів Ви можете здійснивши попередню оплату вартості товару.

Графік роботи Центру обслуговування клієнтів:

Пн-Чт 09:00-20:30
Пт 09:00-20:00
Сб, Нд 10:00-18:00

 

Після оформлення замовлення

З вами зв'яжеться наша служба підтримки клієнтів, щоб підтвердити замовлення, і обговорити деталі доставки та оплати. Ви також можете задати оператору будь-яке питання стосовно Вашого замовлення..

 

Питання, які часто задають про доставку >>