• Доставка по всій Україні
  • Найкращі світові бренди
  • Тільки оригінальна продукція
  • 0 800 502 193

пн-чт 9:00-20:30; пт- 9:00-20:00;

сб-нд 10:00-18:00

Доставка

Способи доставки

У нашому магазині можливі кілька варіантів доставки :

  • Адресна кур'єрська доставка по всій Україні
  • Доставка до складу «Нова Пошта » по всій Україні
  • Самовивіз з Центру обслуговування клієнтів у м.Києві. 

Кур'єрська доставка до дверей

Доставка проводиться по всій Україні до Ваших дверей кур'єрами Нової Пошти. Терміни доставки становлять від 1 до 3 днів з моменту підтвердження (наявності товарів) Вашого замовлення (у випадку відсутності всіх товарів з Вашого замовлення на основному складі, ми укомплектуємо замовлення товарами з інших місць зберігання, проте збір такого замовлення може зайняти до 10 днів). Вартість адресної доставки по Україні становить 35 грн.

Доставка до складу "Нова Пошта"

Доставка до складу "Нова Пошта " можлива по всіх відділеннях в Україні . Терміни доставки становлять від 1 до 3 днів з моменту підтвердження (наявності товарів) Вашого замовлення (у випадку відсутності всіх товарів з Вашого замовлення на основному складі, ми укомплектуємо замовлення товарами з інших місць зберігання, проте збір такого замовлення може зайняти до 10 днів). Вартість доставки складає 25 грн по Україні.

Самовивіз

Ви можете забрати товар самостійно у Центрі обслуговування клієнтів, за адресою: м.Київ , вул. Лугова , 12 , інтернет - магазин " MD- Fashion" . Видача замовлень, оплачених  карткою  на сайті проводиться тільки при наявності документа , що засвідчує особу.

Строки зберігання замовлення складають 5 календарних днів. Якщо замовлення не буде забрано в зазначені строки, то воно буде розформоване і  відправлене на склад.

Замовити для примірювання Ви можете до 5 одиниць товару.

Графік роботи Центру обслуговування клієнтів:

Пн-Чт 09:00-20:30
Пт 09:00-20:00
Сб, Нд 10:00-18:00

 

Після оформлення замовлення

З вами зв'яжеться наша служба підтримки клієнтів, щоб підтвердити замовлення, і обговорити деталі доставки та оплати. Ви також можете задати оператору будь-яке питання стосовно Вашого замовлення..

 

Питання, які часто задають про доставку >>