З MD Fashion app простіше!
Відкрити у додатку MD Fashion
Відкрити
044 585 50 40
Etam

Бренд Etam

Etam — французька марка білизни та одягу для дому, покликана служити Жінці. Це сімейна компанія, яка існує вже понад 100 років. Колекції, створені у паризькій дизайн-студії, відображають актуальні модні тенденції та втілюють витончену чуттєвість — суто французький стиль Etam. З 2019 року компанія запустила програму We Care, покликану зробити виробництво і споживання товарів прозорим та екологічним. Сьогодні ви можете придбати білизну, купальники та піжами з переробленого поліестеру, органічних матеріалів і матеріалів, при створенні яких були мінімізовані витрати природних ресурсів. Так само як і ви, ми любимо світ у якому живемо! 50 країн, 860 магазинів, включаючи бутіки у Харкові, Одесі, Києві, Запоріжжі та інтернет-магазин MD Fashion, кожен день працюють, щоб Жінки почувалися коханими, вільними, модними і бажаними!

Бренд 1
Колір
Розмір
Стать
Всі фільтри
Etam
Видалити все
2702 товара

Сортувати:

Новинки

Фільтри
Сортування

27 з 2702 товара

Показати ще

Бренд Etam | Офіційний інтернет-магазин MD-Fashion

Etam — французький бренд майстерної жіночої білизни, домашнього одягу, косметики й парфумів. Перший магазин був відкритий у 1916 році в Берліні Максом Ліндеманн, німцем з досвідом роботи в панчохо-шкарпеткових виробах. Саме в той час він почав власну справу, яка з часом переросло в одну з найбільших компаній з виробництва вишуканих жіночих товарів.

 

Назва бренду походить від слова «Етамін». Це легкий повітряний і невагомий матеріал, який часто використовується у виробництві одягу. Компанія, яка є брендом білизни №1 у Франції, успішно вийшла на глобальний рівень і стала бажаною маркою у всьому світі.

 

Сторіччя Etam — це

  • Понад 100 років дизайну made in France з неймовірним творчим підходом;
  • Понад 100 років техніки та інновацій, і пристрасне очікування нових технологій;
  • Понад 100 років любові до моди;
  • Понад 100 років підтримки жінок в їх прагненні до свободи;
  • Понад 100 років «сексуальності по-французьки» і і привабливості;
  • Понад 100 років сміливості, тому що вона звільняє.

Здібності французького білизни

Те, який у вас нижній шар одягу, визначає ваш стиль і образ мислення на весь день. Він дає силу й впевненість прийняти всі життєві виклики й сприяє безперервній продуктивній роботі. Це розширення можливостей дівчат. Місія бренду — продемонструвати жінкам, що вони можуть виглядати й відчувати себе краще. Офіційний сайт Etam пропонує широкий модельний ряд. Від комфортних і повсякденних до вишуканих і кутюрних варіантів. Зможете легко відшукати комплект, який відкриє ваші кращі сторони й подарує сміливість сказати «ні» обмеженням, адже Etam в Україні, а, значить, в будь-якій точці нашої країни і майже у вас.

 

Досконалість у деталях

Вони — ключовий аспект будь-якого образу. Бренд знає все про бездоганність комплекту і досягає цього за допомогою ретельної і амбітної праці, щоб задовольнити всі очікування клієнтів. Крім того, потрібна рішучість робити щось нове й підносити вишукані сюрпризи клієнтам у вигляді неймовірних виробів. Важливо вміти читати між рядків, чути споживачів і завжди пропонувати кращий продукт, створений завдяки досвіду виробництва елегантності. Жіноча нижня білизна — це мистецтво.

 

На щастя, з'явилася можливість купити товари Etam на офіційному сайті MD Fashion. Тут сезонні новинки, широкий модельний ряд і необхідне різноманіття розмірів. Тепер можна поєднувати лаконічність і зухвалість, яскраві фарби й монохромні традиції. Погляньте на себе по-новому крізь призму Етам.


 
повернення товарів протягом 14 днів
доставка по всій Україні від 2 до 7 днів
гарантія якості та автентичності
клубна програма отримуйте до 15% від суми покупки